sobota, 21 grudnia 2013

Świąteczne paznokcie + życzenia:)


Witam Was bardzo serdecznie!
Jak u Was z przygotowaniami do świąt? Choinka ubrana? Dom posprzątany? Ja w przerwie udekorowałam również moje paznokcie w świąteczne dekoracje. :)

Najpierw pomalowałam wszystkie paznokcie złotym lakierem Bell Fun Night mirror effect #01, następnie przy pomocy taśmy klejącej zrobiłam trójkątne szablony i od góry nałożyłam matowy piaskowy lakier Wibo #4,  dół płytki pokryłam zielonym lakierem ze złotymi drobinkami Golden Rose SELECTIVE Atomic Green #41.
Świątecznego charakteru nadały te oto wodne naklejki, które możecie znaleźć z sklepie Born Pretty Store a dokładnie TUTAJ.
Aplikacja ich jest bardzo prosta, wystarczy wyciąć dany wzór włożyć do zimnej wody na ok 15s, delikatnie ściągnąć z powierzchni kartonika i nakleić na paznokieć.
Całość należy zabezpieczyć topem, ja użyłam do tego matowego top coatu z płatkami brokatu Wibo WOW effect matte glitters #2.
Z kodem XBL91 otrzymacie 10% rabatu na produkty, które zakupicie w sklepie http://www.bornprettystore.com/

 
Tym świątecznym akcentem chciałam się z Wami pożegnać i życzyć Wam 
Zdrowych, Spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodzinnym i Szczęśliwego Nowego Roku!!!! Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, ten magiczny czas  niech będzie  przepełniony życzliwością i miłością!!!!:)
Ja znikam, pojawię się dopiero w Nowym Roku!!!!:)
Pa!!!!
Justyna

środa, 18 grudnia 2013

Dziękuję za wyróżnienie!

Witajcie!

Ostatnio na blogu cisza, nic się nie dzieje, nic nie tworzę. :( Moja nieobecność i brak aktywności spowodowane były chorobami. :( Najpierw grypa, potem angina totalnie mnie osłabiły i pozbawiły chęci do tworzenia czegokolwiek. Mam nadzieję, że nie gniewacie się i dacie mi trochę czasu na regenerację.:)
Dobra, ale koniec z tym stękaniem, chciałam podzielić się z Wami informacją o wyróżnieniu.
 
Glazel Visage jakiś czas temu zorganizowało konkurs na Facebook'u TEMAT : " 7 Grzechów Głównych ". Były dwie kategorie profesjonaliści i amatorzy. Ja oczywiście wystartowałam w tej drugiej. Makijaż postanowiłam wykonać na koleżance Reni, malowanie innych jest bowiem dla mnie większym wyzwaniem.  Stworzony przeze mnie makijaż i stylizacja miały odzwierciedlać gniew. Starałam się przedstawić rodzące się w głowie złe emocje i uczucia, które popychają nas do złych czynów, grzechu. Trochę miałam problem z wydobyciem gniewnego wyrazu twarzy Reni na zdjęciach. Z natury łagodna i wesoła dziewczyna nagle miała być tą zagniewaną. ;)

Spośród uczestników dwóch kategorii wybrano I miejsca i wyróżnienia. W kategorii profesjonaliści I miejsce zajęła Ania z bloga Okiem i kredką malowane, a wyróżnienie w tej kategorii otrzymała Zmalowana. Prace niezwykle pomysłowe, perfekcyjnie wykonane, dziewczyny dały czadu, chylę czoła!:)
W kategorii amatorzy I miejsce zajęła Taida z bloga Piękny świat makijażu, a wyróżnienie otrzymała moja praca. Jest to dla mnie duże zaskoczenie, nie sądziłam że moja praca zostanie dostrzeżona. Wcześniej mogłam sobie tylko pomarzyć o kosmetykach Glazel Visage, a teraz udało mi się wygrać takie wspaniałości. Oczywiście pokażę Wam wszystko na blogu!:) Jeszcze raz dziękuję Glazel Visage!!!! Wszystkie prace możecie obejrzeć TUTAJPrzypominam jeszcze o rozdaniu u mnie na Facebook'u.:) Na zgłoszenia czekam do końca dnia!:) Zapraszam! KLIK

Buźka!!!:*
Justyna


piątek, 6 grudnia 2013

MIKOŁAJKI i skromne rozdanie na Facebook'u:)Cześć Kochani!
Z okazji Mikołajek chciałam Wam życzyć dużo radości i spełnienia marzeń!!!!
Mimo tak wietrznej pogody mam nadzieję, że humor Wam dopisuje, a Mikołaj obdarował Was świetnymi prezentami.;) A jeśli nie, to na poprawę nastroju  mam dla Was drobną niespodziankę! :) Wprawdzie bardzo skromną, ale lepsze to niż nic.:)
U mnie na FB zorganizowałam malutkie rozdanie, także zapraszam do wzięcia udziału w zabawie!:)

KLIK Buziole!!!!:*
Miłego dnia życzę!:)
Justyna